Tworzymy tro kobiet, które łączy wspólna pasja i wspólna firma.


Naszym priorytetem jest odkrycie piękna i indywidualnych cech osoby i poprzez stylizację wydobycie go na zewnątrz.
Salon został założony w czerwcu 2010 roku.
Sukces każdej z nas zapewniają częste szkolenia pod okiem specjalistów, praca wykonywana z pasją, wysoka wrażliwość estetyczna i solidny warsztat wyspecjalizowanych umiejętności a także profesjonalne linie kosmetyków firmy Matrix zarówno do stylizaji jak i pielęgnacji włosów.

Nasze tro tworzą:

Stylistka Marta - współpraca z modelkami, fotomodelkami, fotografikami podczas sesji zdjęciowych. Uczestniczyła w licznych profesjonalnych szkoleniach we Francji. W 2004 roku otrzymała tytuł Mistrza. Posiada pełen wachlarz standardowych usług fryzjerskich.

Fryzjerka Agnieszka - nowe techniki strzyżeń, koloryzacja, trwała ondulacja, upięcia i koki, regeneracja dla włosów systemem SPA, praca podczas sesji zdjeciowych oraz pełna gama usług fryzjerskich. Tytuł Mistrza otrzymała w 2007 roku. Tworzy kreatywne fryzury damskie i męskie, korzystając ze światowych trendów zarówno tyh odważnych jak i klasycznych. Specjalizuje się we fryzurach ciakawych i łatwych w codzinnym utrzymaniu. Ciągle rozwija swój talent uczestnicząc w specjalistycznych warsztatach fryzjerskich z tematyki najnowszych trendów mody.

Kreatorka Sylwia - Specjalistka od kreacji wizerunku. Posiada doświadczenie w interesujących stylizacjach, metamorfozach, zmianie wizerunku a przy tym biegłość w standardowych usługach fryzjerskich i liczne szkolenia zarówno w Polsce jak i za granicą. Tytuł Mistrza otrzymała w 2006 roku. Potrafi trafnie dobierać fryzurę do kształtu twarzy, zarówno u kobiet jak i mężczyzn, przedłużać włosy, trwale prostować. Świetnie czuje się w upięciach i fryzurach ślubnych.