Beauty Of Design - poczuj z nami dotyk piękna

O nas


BEAUTY OF DESIGN to zespół architektów - pasjonatów i jednocześnie wykwalifikowanych specjalistów w zakresie estetyki i aranżacji wnętrz ze specjalnością aranżacja łazienek.

Posiadamy doświadczenie zarówno w projektach budowlanych jak i inwestycjach deweloperskich. Z zaangażowaniem twórczym stale podnosimy poziom naszych kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz współpracę i konsultacje z innymi certyfikowanymi aranżatorami wnętrz i inżynierami budownictwa.
Aby sprostać wymaganiom klienta stosujemy rozwiązania zgodne z oczekiwaną estetyką. Nasze projekty w pełni są dostosowane do aktualnych standardów budownictwa oraz uzgodnionych założeń ekonomicznych i wyrażają najwyższą jakość.

Naszym motywem przewodnim w realizacji projektów jest podejściecie nastawione na indywidualne potrzeby klienta, czego efektem są zawsze oryginalne projekty i niespotykane rozwiązania.

BEAUTY OF DESIGN to kompleksowe usługi w ramach procedur pozwoleniodawczych, projektowania, doradztwa technicznego, doradztwa estetycznego oraz nadzoru autorskiego. Wszystko zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem budowlanym, technikami marketingu oraz najnowszymi i klasycznymi trendami w aranżacji wnętrz.
Powrót do menuUsługi


BEAUTY OF DESIG kieruje się trzema priorytetami: piękna, komfortu funkcjonalności i ekonomiczności.

Oferujemy zarówno doradztwo jak i wykonawstwo. Spoczywa na nas odpowiedzialność za wszystkie etapy prac.
Począwszy od etapu, w którym uzgadniając z klientem szczegóły funkcjonalności jak i estetyki designu tworzymy dokumentację projektową wnętrza łazienki. Następnie dbamy o zapewnienie wszystkich formalności związanych z zezwoleniami budowlanymi (procedury pozwoleniodawcze, nadzory autorskie, prawo i pozwolenia budowlane). Po czym następuje etap prac remontowych, w których wdrażamy uzgodniony projekt by finalnie przekazać do odbioru końcowego łazienkę w pełni wyposażoną i zaaranżowaną zgodnie z oczekiwaniami kilenta.

Tworzymy projekty aranżacji łazienek zarówno mieszkaniowych, biurowych oraz komercyjnych. Z pełnym zaangażowaniem szukamy rozwiązań najbardziej satysfakcjonujących użytkownika.

Realizujemy także home staging, który polega na podniesieniu realnej wartości nieruchomości, niskim nakładem finansowym, tak by atrakcyjniej móc ją sprzedać, albo po to by przyjmniej było w niej mieszkać.
Na ogół home staging sprowadza się do przygotowania wnętrza tak by mieszkanie "do zamieszkania" przekształcić w mieszkanie "do sprzedania".
W technikach home stagingu stosujemy się cały wachlarz instrumentów marketingu i zasad designu, przy równoczesnym zastosowaniu niskich kosztów przedsięwzięcia.
Powrót do menu

Specjaliści


Specjalistami BEAUTY OF DESIGN są:

Architekci i projektanci łazienek
Architekci i projektancji budynków
Architekci projektowania oświetlenia
Artyści i designerzy
Specjaliści od marketingu
Wykonawcy
Powrót do menu

Architektura


Architektura jest czymś więcej niż budowlaną konstrukcją. Doskonale zaprojektowana prócz użyteczności posiada także duszę. Duszę miejsca. Architektura czyni przestrzeń nie tylko funkcjonalną ale także nadaje jej unikatowy klimat.

Dlatego każdy projekt BEAUTY OF DESIGN jest zindywidualizowany do wymagań użytkownika. Szukamy rozwiązań tak, by wnętrze łazienki komponowało się z wnętrzem użytkownika i by razem stanowiły harmonijną jedność.

Oferujemy najnowocześniejsze i bardzo odważne rozwiązania a dla koneserów klasyki posiadamy również cały wachlarz rozwiazań.

Powrót do menu