Excellent English - Szkoła Języka Angielskiego
Podróże poszerzają horyzonty myślowe.

Excellent English - o nas

SZKOŁA
Excellent English to szkoła języka angielskiego powstała w 1990 roku w Krakowie.
Ponieważ poziom edukacji studentów jest dla nas absolutnym priorytetem w Excellent English uczą wyłącznie native speakerzy z wieloletnim doświadczeniem zarówno w nauce języka jak i pedagogicznym.

METODA
Podczas zajęć stosujemy metodę swobodnej konwersacji w oparciu o materiały na zajęciach, nauki zrozumienia ze słuchu, tradycyjne metody przy pomocy podręcznika akademickiego oraz przyswajanie gramatyki zarówno w teorii jak i poprzez ćwiczenia.

DLACZEGO MY?

1. SKUTECZNOŚĆ.
Skutecznie przygotowujemy do prestiżowych egzaminów na poziomie międzynarodowym jak :
FCE - First Certificate in English
CAE - Certyfikate in Advenced English
CPE - Certyficate of Proficiency in English
które są organizowane przez University of Cambridge Local Examinations Syndicate a uzyskane w ten sposób certyfikaty respektowane są na całym świecie.
Mamy potwierdzoną 95% zdawalność tych egzaminów przez naszych studentów już przy pierwszym podejściu.

2. PASJA.
Ponieważ grupy studentów liczą maksymalnie do 10 osób, podejście do każdego jest w wysokim stopniu zindywidualizowane i nastawione na maksymalne efekty w nauce i miłą atmosferę podczas zajęć. Nasi nauczyciele bowiem są pasjonatami nauki języka i osobami przyjaźnie nastawionymi do otoczenia.

3. DOSKONAŁOŚĆ.
Nazwa naszej szkoły Excellent English oznacza dosłownie angielski na poziomie doskonałym, i dlatego stawiamy na wysoką jakość efektów nauki języka zarówno w piśmie (poprzez wypracowania i zadania domowe), werbalnie (poprzez komunikację w ramach zajęć), jak i w rozumieniu (za pomocą materiałów audio) oraz słownictwie (poprzez pracę z podręcznikiem).

4. DOŚWIADCZENIE.
Jak wskazuje 24-letnie doświadczenie wybitnych osób kadry szkolącej w naszej szkole, studenci podnoszą kwalifikacje na satysfakcjonujący ich poziom, przy miłej atmosferze, ciekawie prowadzonych zajęciach i efektywnych metodach nauczania.